Nawigacja
Szkoła Biblijna pod patronatem WSTS

Zapraszamy do nauki w nowo powstałej Szkole Biblijnej pod patronatem WSTS! Oferujemy dwie specjalizacje (biblijna i biblijno-judaistyczna), w programie rocznym lub dwuletnim, w trybie zaocznym. Wykładowcami są pastorzy, misjonarze i liderzy Kościoła oraz wykładowcy akademiccy z Polski i różnych krajów świata. Szkoła Biblijna jest otwarta dla wszystkich społeczności ewangeliczno-wolnokościelnych. Dzięki bogatemu programowi Szkoła Biblijna odpowiada na oczekiwania i jest otwarta dla każdego niezależnie od wieku i wykształcenia!

W Szkole Biblijnej uczysz się czegoś więcej niż tylko wiedzy o Biblii. Łączymy poznanie intelektualne z praktycznym zastosowaniem nauczania w codziennym życiu i uczniostwie. Naszym celem jest, aby absolwenci doświadczali przemiany umysłu i charakteru, i byli przygotowani, aby wypełniać Boże powołanie dla ich życia.

Światu potrzeba czegoś więcej niż tylko bystrych umysłów… potrzeba ludzi, którzy jednocześnie znają serce Boże. Dlatego koncentrujemy się na tym, aby uczyć się tego jak wyrażać pragnienia Boże we współczesnym świecie poprzez mowę, uwielbienie, duszpasterstwo, przywództwo, misję…

Nasz program przygotowany jest zarówno dla tych studentów, którzy już służą (pastorzy, liderzy) lub mają pragnienie służby pełnoetatowej, jak również dla osób pragnących umocnić fundamenty swojego chrześcijańskiego życia by być sługą Bożym wszędzie tam gdzie żyją, pracują, usługują. Misją jest wyposażyć studentów w narzędzia użyteczne w służbie niezależnie od miejsca ich używania. Po więcej informacji na temat szkoły kliknij tutaj.     
  wyślij komuś link
  Ogłoszenia

  Twoje radio - Wiara i Wolność (Chicago wpna 1490 AM, Niedziela 5:00 PM). Po więcej informacji: www.wiaraiwolnosc.pl

  Jeśli chciałbyś otrzymać darmowy film Jezus (DVD), kliknij tutaj
  Jeśli chciałbyś dowiedzieć się z jakiego powodu,
  kliknij tutaj


  Jeśli chciałbyś zadać pytanie lub wyrazić opinię, kliknij tutaj

  Jeśli masz sugestie
  jak możemy efektywniej służyć Jezusowi,
  kliknij tutaj

  Jeśli na stronie www.zaJezusem.com znalazłeś materiał nie posiadający praw autorskich proszę o kontakt.

   
     
   3169576